понеділок, 4 листопада 2019 р.                                                                        Звіт
 про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібілотек
 у Новопетрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання в Україні" Міністерство освіти і науки України у нашій країні започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.                                                                                                                                           Сьогодні головним завданням бібліотеки є створення умов для задоволення та розвитку інформаційних потреб читачів. Ефективною формою для задоволення цих потреб  є прагнення бібліотекарів оновити методику проведення масових заходів. Сучасні читачі віддають перевагу цікавим, ігровим, захоплюючим,творчим, емоційно-насиченим масовим формам, які посилюють пізнавальну й читацьку активність і зорієнтовані на особистість.

Шкільні бібліотеки як обов'язковий структурний підрозділ НУШ є важливим складником сучасного освітнього середовища. За концепцією НУШ кожна школа матиме у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій, бібліотек.                                                                          
     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 №931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа Інституту модернізації змісту освіти від 20.08.2019 №22.1/10-2855 «Щодо виконання наказу МОНУ від 12.08.2014 № 931» з 01 по 31 жовтня 2019 року проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека  Нової української  школи -  простір для освітніх можливостей кожного учня. Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек сприяє реалізації  основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.              
  У Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек брали активну участь учні, батьки, вчителі, адміністрація школи. Цікавими та яскравими заходами були охоплені всі учні школи з 1 по 11класи. Протягом жовтня 2019 року в школі були проведені такі заходи: акції, круглі столи, зустрічі, конкурси,вернісаж дитячих ілюстрацій,  виставки тощо. У шкільній  бібліотеці  організовано книжкові виставки, релаксаційні зони «Територія творчості», проведено цикли бесід, усні журнали, інформаційні та бібліографічні огляди, майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва.                                                         Інформацію щодо проведення місячника висвітлено на власному блозі та сторінках Фейсбуку.


 Перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008316908907
можна ознайомитися з фото-звітом про проведення наших заходів.                                                                                                                                              

Немає коментарів:

Дописати коментар