Привітання

  
Дорогі жінки!  
     
 Сердечно вітаю Вас зі святом 8-Березня, яке символізує собою весну, любов і красу. У міжнародний жіночий день прийміть від нас слова уклінної вдячності за вашу прихильність, за вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя і працю. Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, дітям, онукам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі. Божої благодаті, віри і надії на краще життя.                            

                                   Дорогі бібліотекарі!                                                                                                                               

Вітаю Вас з Всеукраїнським днем бібліотек.Бажаю Вам міцного здоров я, довголіття,сімейного затишку,родинного тепла,дружнього взаєморозуміння та підтримки.Ваша професія важлива для суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриє шлях до книги-джерела споконвічної мудрості та знань!                                                                


                                                      Шановні освітяни!                                                                                                                
                                           
 У День Вчителя прийміть найсвітліші і добрі побажання успіхів,творчого розвитку та професійного натхнення!Нехай джерело Вашої багатогранної душі ніколи не  вичерпується,а наповнює серця дітей новими знаннями та відкриттями,бажанням жити і творити.Миру і щастя Вашому дому!


Немає коментарів:

Дописати коментар